Назад к списку

Органічні добрива: види, нюанси внесення, дозування, ефективність

Привітики!

Сьогодні поговоримо про органічні добрива. Щоб не залазити в дрімучий ліс, пропоную докладніше «полистати» довідник органічних добрив і допоміжних продуктів, дозволених для використання під час вирощування продукту під сертифікат Organic.


Отже, ми дослідили український ринок і внесли все, що знайшли у відкритому доступі, в каталог, який називається «ЗЗР та добрива»


Зайшовши в цей розділ, ви можете або вибрати самостійно потрібне добриво, або знайти його за назвою (наприклад, вводите текст «рідкі добрива» – і побачите увесь перелік, який є в базі). Або ж обрати необхідну для обробітку рослину – і додаток надасть вам перелік препаратів, які можна використати для цієї культури. 

Обираючи певний продукт, ви переходите на картку препарату, де маєте змогу прочитати рекомендації до застосування з мінімальними й максимальними нормами внесення препарату, вказаною кількістю обробок, дозування для робочого розчину тощо.

Для конкретнішої інформації в додатку є фільтр, завдяки якому можна зробити вибір за культурою, виробником органічних добрив. 


Окремо хотів би зупинитися ще на трьох фільтрах

1. Відбір за діючою речовиною 

Дає змогу обрати добрива за елементами. Наприклад, якщо ви обрали «азот» або «бактерії Bacillus», то додаток надасть перелік добрив, які містять ці елементи. Це дуже важливо в разі вирішення певних нагальних питань.


2. Фільтр за проблемою

Містить довгий перелік можливих загроз. Обираєте проблему – й отримуєте перелік препаратів, які допоможуть вирішити її.


3. Тип препарату

Це універсальний підбір органічних добрив за різними групами, які мають спільні елементи, походження або вирішення певних завдань. Для прикладу, «живлення та захист», «стимулятори росту» тощо. 

Усі фільтри й пошук розроблено так, щоб ви як користувач змогли швидко знайти все необхідне.


Калькулятор форсунок

Для ефективного внесення рідких добрив у додатку є калькулятор форсунок.


Він дає змогу вибрати форсунки оптимального типу, залежно від норми витрати робочого розчину, швидкості руху обприскувача та бажаного розміру крапель.

Моя рекомендація: попри те, що є дієвий інструмент підбору допоміжних препаратів, перед їх унесенням проводьте аналізи ґрунту, користуйтеся послугами агроконсультантів. Це дасть змогу виростити якісний урожай.Чекаю від вас рекомендацій чи зауважень, якщо вважаєте, що щось реалізовано неправильно або непрактично. 

Завжди Ваш Оh ;) 


Завантажуй додаток OrganicHelper для свого мобільного!

Приєднуйся до нас у Facebook!