Document
FAQ:

Що таке органічна продукція?

  • Сільськогосподарська продукція, у тому числі харчові продукти та корми, отримані в результаті органічного виробництва.


Що таке органічне виробництво?

  • Сертифікована діяльність, пов’язана з виробництвом сільськогосподарської продукції (у тому числі всі стадії технологічного процесу, а саме первинне виробництво (включаючи збирання), підготовка, обробка, змішування та пов’язані з цим процедури, наповнення, пакування, переробка, відновлення та інші зміни стану продукції), що провадиться із дотриманням вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції


Як відбувається захист рослин в органічному виробництві?

  • В органічному виробництві захист рослин повинен базуватися передовсім на попереджувальних заходах. Для цього потрібно відповідально підходити до вибору видів та сортів рослин, котрі є стійкими до хвороб та шкідників, дотримуватися відповідної сівозміни, використовувати механічні та фізичні методи, а також природних ворогів бур’янів та комах. Лише в тому випадку, коли такі заходи показують себе недостатньо ефективними, виробники можуть застосовувати відповідні допоміжні речовини. Вибір таких продуктів є чітко обмеженим, а їхнє використання має обов’язково документуватися під час сертифікаційного процесу.


Де знайти сертифіковані допоміжні речовини?

  • Додаток OrganicHelper має повний перелік сертифікованих допоміжних речовини
Не знайшли відповіді? Запитайте і ми відповімо Вам.

Для партнерів та ЗМІ: helperorganic@gmail.com