Три аргументи «за» використання біометоду

Чим гарний біометод? Це питання вже почали ставити собі власники присадибних ділянок. Великі підприємства, які володіють сотнями гектарів посівів, спробувавши біометод, обирають саме його у боротьбі зі шкідником. Перш за все тому, що він гарантує збереження врожаю, водночас дотримуючись вимог екологічності. В арсеналі біологічного захисту рослин на сьогодні є потрібний комплекс засобів, які дають можливість отримувати безпечну рослинну продукцію, зокрема - ентомофаги. За останні 20 років великий науковий і практичний інтерес виявляють до використання в Україні трихограми.

Читать дальше

ІІІ міжнародний конгрес

Привітики!

Протягом цього року опублікуємо низку статей, де буде висвітлено думки людей і компаній, які є користувачами додатку.

Чому це важливо? Ми створюємо екосистему, і щоб вона була дієвою, потрібно, аби кожен учасник висловлював свої проблеми, а також знав, що болить в інших учасників.

Читать дальше

BIOFACH 2019: Як це було

Друзі, всім привіт!

Давненько ми не чулися. Проте, повірте, я байдиків не бив, а плідно працював. За час відсутності накрутив понад 5 000 кілометрів, відвідав декілька країн і здійснив чималу кількість презентацій. Це допомогло зрозуміти, які проблеми маю вирішувати передовсім та що із запланованого буде найбільш корисним.

Читать дальше

Конкурс від OrganicHelper

Друзі, всім привіт!

Зима дає нам змогу перепочити, сповільнитися, продумати плани на майбутнє… А для мене і розробників, які займаються наповненням функцій OrganicHelper, період зими з її святами – це ще й можливість познайомитися з вами ближче та поспілкуватися, не відволікаючи від важливих справ.

Читать дальше

Виставка BIOFACH 2019 в Нюрнберзі

Привітики!

Чую звідусіль, як говорять про BIOFACH. Уже всі мережі заполонили)) Розберемося, що ж це таке для українських компаній?

Читать дальше

Органічні добрива: види, нюанси внесення, дозування, ефективність

Привітики!

Сьогодні поговоримо про органічні добрива. Щоб не залазити в дрімучий ліс, пропоную докладніше «полистати» довідник органічних добрив і допоміжних продуктів, дозволених для використання під час вирощування продукту під сертифікат Organic.

Читать дальше

Топ -10 мобільних додатків для фермера у 2019 році

Усім привіт!

Прийшла зима, а з нею і тривалі святкування в людей. У цей період усе ніби завмирає, і є час проаналізувати, що ж відбувається у світі з мобільними додатками для фермерів.

Сьогодні зроблю коротенький огляд «братів своїх старших» на предмет того, хто що вміє робити й наскільки це зручно.

Читать дальше

Подільська органічна конференція «Від землі до столу»

Привітики!

Сьогодні розповім вам про подорож до чудового міста Хмельницький. Там я брав участь у подільській органічній конференції «Від землі до столу».

Читать дальше

Agro IT

Привіт!

Сьогодні маю дуже натхнений настрій, адже я був присутнім на AGRO IT форумі. Причому присутнім не просто в маленькому смартфоні, а на 55-дюймовій панелі. Похвалюся своїм фото, щоб було зрозуміліше, про що йдеться. 

Читать дальше

Національний форум " Органічна переробка та збут"

Загальний ПРИВІТ!)

Сьогодні я побував на крутецькому заході – «Органічна переробка і збут», який відбувався в Києві в рамках виставки WorldFood Ukraine.

Чому я тішуся від таких заходів? На них завжди є нагода висвітлити нагальні проблеми в органічному секторі. От і цього разу вкотре переконався, що ми на правильному шляху, адже основа якісного готового продукту – це якісна сировина, вирощена за правильною технологією. А навчити вирощувати такий продукт – моя головна мета!

Читать дальше
Загрузить еще