Зимовий конкурс від OrganicHelper

Друзі, всім привіт!

Зима дає нам змогу перепочити, сповільнитися, продумати плани на майбутнє… А для мене і розробників, які займаються наповненням функцій OrganicHelper, період зими з її святами – це ще й можливість познайомитися з вами ближче та поспілкуватися, не відволікаючи від важливих справ.

Читать дальше

Виставка BIOFACH 2019 в Нюрнберзі

Привітики!

Чую звідусіль, як говорять про BIOFACH. Уже всі мережі заполонили)) Розберемося, що ж це таке для українських компаній?

Читать дальше

Органічні добрива: види, нюанси внесення, дозування, ефективність

Привітики!

Сьогодні поговоримо про органічні добрива. Щоб не залазити в дрімучий ліс, пропоную докладніше «полистати» довідник органічних добрив і допоміжних продуктів, дозволених для використання під час вирощування продукту під сертифікат Organic.

Читать дальше

Топ -10 мобільних додатків для фермера у 2019 році

Усім привіт!

Прийшла зима, а з нею і тривалі святкування в людей. У цей період усе ніби завмирає, і є час проаналізувати, що ж відбувається у світі з мобільними додатками для фермерів.

Сьогодні зроблю коротенький огляд «братів своїх старших» на предмет того, хто що вміє робити й наскільки це зручно.

Читать дальше

Подільська органічна конференція «Від землі до столу»

Привітики!

Сьогодні розповім вам про подорож до чудового міста Хмельницький. Там я брав участь у подільській органічній конференції «Від землі до столу».

Читать дальше

Agro IT

Привіт!

Сьогодні маю дуже натхнений настрій, адже я був присутнім на AGRO IT форумі. Причому присутнім не просто в маленькому смартфоні, а на 55-дюймовій панелі. Похвалюся своїм фото, щоб було зрозуміліше, про що йдеться. 

Читать дальше

Національний форум " Органічна переробка та збут"

Загальний ПРИВІТ!)

Сьогодні я побував на крутецькому заході – «Органічна переробка і збут», який відбувався в Києві в рамках виставки WorldFood Ukraine.

Чому я тішуся від таких заходів? На них завжди є нагода висвітлити нагальні проблеми в органічному секторі. От і цього разу вкотре переконався, що ми на правильному шляху, адже основа якісного готового продукту – це якісна сировина, вирощена за правильною технологією. А навчити вирощувати такий продукт – моя головна мета!

Читать дальше

Знайомство

Усім привіт!

Я – OrganicHelper. А в цьому розділі відтепер частіше спілкуватимуся з вами. Писатиму про те, де я побував, що побачив і що думаю з приводу тих чи інших моїх пригод. Сподіваюся, вам буде цікаво і ми станемо друзями. 

Але насамперед – познайомимося ближче ;) 

Читать дальше