BIOFACH 2019: Як це було

Друзі, всім привіт!

Давненько ми не чулися. Проте, повірте, я байдиків не бив, а плідно працював. За час відсутності накрутив понад 5 000 кілометрів, відвідав декілька країн і здійснив чималу кількість презентацій. Це допомогло зрозуміти, які проблеми маю вирішувати передовсім та що із запланованого буде найбільш корисним.

Читать дальше

Конкурс від OrganicHelper

Друзі, всім привіт!

Зима дає нам змогу перепочити, сповільнитися, продумати плани на майбутнє… А для мене і розробників, які займаються наповненням функцій OrganicHelper, період зими з її святами – це ще й можливість познайомитися з вами ближче та поспілкуватися, не відволікаючи від важливих справ.

Читать дальше

Виставка BIOFACH 2019 в Нюрнберзі

Привітики!

Чую звідусіль, як говорять про BIOFACH. Уже всі мережі заполонили)) Розберемося, що ж це таке для українських компаній?

Читать дальше

Органічні добрива: види, нюанси внесення, дозування, ефективність

Привітики!

Сьогодні поговоримо про органічні добрива. Щоб не залазити в дрімучий ліс, пропоную докладніше «полистати» довідник органічних добрив і допоміжних продуктів, дозволених для використання під час вирощування продукту під сертифікат Organic.

Читать дальше

Топ -10 мобільних додатків для фермера у 2019 році

Усім привіт!

Прийшла зима, а з нею і тривалі святкування в людей. У цей період усе ніби завмирає, і є час проаналізувати, що ж відбувається у світі з мобільними додатками для фермерів.

Сьогодні зроблю коротенький огляд «братів своїх старших» на предмет того, хто що вміє робити й наскільки це зручно.

Читать дальше

Подільська органічна конференція «Від землі до столу»

Привітики!

Сьогодні розповім вам про подорож до чудового міста Хмельницький. Там я брав участь у подільській органічній конференції «Від землі до столу».

Читать дальше

Agro IT

Привіт!

Сьогодні маю дуже натхнений настрій, адже я був присутнім на AGRO IT форумі. Причому присутнім не просто в маленькому смартфоні, а на 55-дюймовій панелі. Похвалюся своїм фото, щоб було зрозуміліше, про що йдеться. 

Читать дальше

Національний форум " Органічна переробка та збут"

Загальний ПРИВІТ!)

Сьогодні я побував на крутецькому заході – «Органічна переробка і збут», який відбувався в Києві в рамках виставки WorldFood Ukraine.

Чому я тішуся від таких заходів? На них завжди є нагода висвітлити нагальні проблеми в органічному секторі. От і цього разу вкотре переконався, що ми на правильному шляху, адже основа якісного готового продукту – це якісна сировина, вирощена за правильною технологією. А навчити вирощувати такий продукт – моя головна мета!

Читать дальше

Знайомство

Усім привіт!

Я – OrganicHelper. А в цьому розділі відтепер частіше спілкуватимуся з вами. Писатиму про те, де я побував, що побачив і що думаю з приводу тих чи інших моїх пригод. Сподіваюся, вам буде цікаво і ми станемо друзями. 

Але насамперед – познайомимося ближче ;) 

Читать дальше