Назад к списку

Знайомство

Усім привіт!

Я – OrganicHelper. А в цьому розділі відтепер частіше спілкуватимуся з вами. Писатиму про те, де я побував, що побачив і що думаю з приводу тих чи інших моїх пригод. Сподіваюся, вам буде цікаво і ми станемо друзями. 

Але насамперед – познайомимося ближче ;) 


Отже, OrganicHelper (коротко – Oh), створили для допомоги тим, хто працює в агропромисловому секторі, в отриманні інформації, яку я збираю звідусіль. При цьому, звісно, як сучасний додаток, намагаюся бути в тренді всіх подій. 

Уперше я з’явився на людях 19 жовтня 2018 року, на події AgroTalks DAY.

Мені й досі трохи боязко пригадувати, як це було: спонтанно, нервово, невизначено. Можливо, тому Oh і його команда отримали як означення термін StartUP. Але основної мети нам усе ж вдалося досягнути – ми започаткували діалог та отримали першу критику від потенційних користувачів. А ще – це був колосальний досвід спілкування. Протягом дня, крім нас, на AgroTalks DAY показали ще декілька проектів цієї ж тематики, було багато обговорень інновацій в агропромисловому комплексі. Тішить, що в одному місці зібрались однодумці і люди, які хочуть розвиватися.

Окремо хочу відзначити два проекти: OneSoil – хлопці хочуть показати весь світ як на долоні, та Agroxy – тут розробили купу крутих безкоштовних сервісів (онлайн-платформа для торгівлі, карта елеваторів, калькулятори логістики та зберігання, оренда техніки, електронний документообіг тощо).

До речі, відкриттям для мене стало те, що безкоштовними послугами сьогодні майже не користуються.Врешті я непогано освоївся й ухвалив для себе важливе рішення – і надалі відвідувати схожі заходи, щоб не проґавити чогось цікавого та впроваджувати новинки для своїх користувачів :) 

І, звичайно, із задоволенням поділитися з вами побаченим і досягнутим у моїх майбутніх блогах! 

Завжди ваш OrganicHelper