Назад к списку

Agro IT

Привіт!

Сьогодні маю дуже натхнений настрій, адже я був присутнім на AGRO IT форумі. Причому присутнім не просто в маленькому смартфоні, а на 55-дюймовій панелі. Похвалюся своїм фото, щоб було зрозуміліше, про що йдеться. Враження, я вам скажу – юх-ху-у-у! )

Щоправда, спочатку виникли невеличкі проблеми з налаштуванням, адже я мав розібратися, що це за пристрій, але згодом таки зміг показати все, на що здатен. І понеслося!

  • Користувачі без проблем вивчали повноцінну базу сертифікованих органічних добрив, пробували здійснювати пошук по проблемах і складниках біопрепаратів, отримували швидке вирішення питань боротьби зі шкідниками чи хворобами;
  • Хтось шукав для себе компанії, які займаються переробкою, і дивувався легкості, з якою вдавалося прокладати маршрут;-Агрономи мали змогу вибрати конкретну рослину та змоделювати можливі загрози через базу хвороб, шкідників і бур’янів;
  • Можна було початитися з агроконсультантами та подискутувати щодо діючої системи сівозміни, схем вирощування зернових, бобових, ягід, олійних культур тощо. 

Було круто. І це ще раз підтверджує, що моя поява на ринку України має сенс. Я приношу справжню користь, дієво та по-сучасному допомагаю тим, хто працює в агробізнесі, полегшую їхнє життя! 

На форумі було ще багато цікавого, але, на мою скромну думку, це все не настільки важливе, як мої пригоди й новий багатющий досвід. Тож під такими враженнями дозвольте попрощатися до наступної зустрічі))

Завжди Ваш Oh ;)